Metro Motorola Moto G Stylus 5G 128GB 14 Gold XT2419-3
Metro Motorola Moto G Stylus 5G 128GB 14 Gold XT2419-3
PayMore Roswell
SKU:GA04-2746C-C1R1
Couldn't load pickup availability
Metro Motorola Moto G Stylus 5G 128GB 14 Gold XT2419-3
Items included in this sale:
*Please note, if it is not listed it is not included - such as power cables or other accessories.
Specifications:
| Collection | Android Phones |
| Sub-Collection | Other Android Phone Brands |
| Brand | Motorola |
| Model | Moto G Stylus 5G |
| MPN | XT2419-3 |
| Software Version | 14 |
| Screen Size | 6.7" |
| Lock Status | Network Locked |
| Service | Metro |
| Storage Size | 128GB |
| Color | Gold |
| Condition | Flawless |
| IMEI | 357972951023794 |
| Battery Health | N/A |
| MFG Warranty |
No
|
| UPC | 840023258718 |
| Serial# | ZD222MX25K |
:
The smartphone is in good cosmetic condition overall with minor evidence of wear. There are some light scratches on the screen. Please view our close up photos, as these are taken of the actual item being offered for sale.
:
All basic functions have been tested and operate as expected, including the AC and DC power, the touchscreen, network connectivity, sound, biometrics, and the cameras.
Share

Unlock Instant Discounts with Your Trade-In!
Turn your old or even broken devices into immediate savings! When you trade in while shopping in-store, we'll apply the value of your trade-in directly to your purchase — helping you pay less today. It's the smartest way to upgrade, save money, and get more for what you love.